Stávkovanie tipovanie stávkovanie doxxbet
O spoločnosti Doxxbet Stávkovanie Doxxbet Kasíno herňa DOXXBet Poker herňa DOXXBet Hlava a lopta
Víťazstvo na dosah
Štvorec Hraj v DOXXBET prsia
 

Poker herňa DOXXBet

Poker herňa DOXXBet je prvá slovenská online poker herňa fungujúca na švédskej hernej sieti Entraction, ktorá sa špecializuje na slovenský a český trh. Preto tu nájdete veľmi veľa promo akcií a bonusov pre slovenských a českých hráčov. Herná sieť Entraction ponúka svojim zákazníkom veľmi kvalitný softvér pre pokrové herne, kasína a bingo. Podľa údajov spoločnosti, má táto sieť viac ako 840000 registrovaných užívateľov, z ktorých približne 60000 hrá výlučne o skutočné peniaze. Tieto čísla sú pozoruhodné a zaručujú dostatok hráčov pri pokrových stoloch či už ide o malé sumy, alebo o tisíce, ako i rýchlo rastúci jackpot.

Poker herňa DOXXBet patrí mezi herne s najvyšším bonusom na internete a ponúka mnoho denných Free Roll turnajov a promoakcí. Herňa zaujme predovšetkým svojim moderným vzhľadom a jednoduchosťou. Treba pochváliť aj ich výborný VIP program, ktorý oceňuje čím ďalej, tým viac pokrových hráčov. Počet online hráčov v DOXXBet poker herni je v špičke okolo 13000, čo je na túto v podstate novú herňu veľmi dobrý výsledok.

Výhody poker herne DOXXBet:

  • Veľmi pekne spracovaná, v podstate nová slovenská poker herňa, so stále pribúdajúcim počtom spokojných hráčov.
  • V poker herni DOXXBet nájdete množstvo rád pre začínajúcich hráčov.
  • V škole pokru, sa naučíte poradie kartových kombinácii a veľmi pekne spracovaný slovník, ktorý Vás uvedie do sveta pokru.
  • VIP program poker herne DOXXBet dáva hráčom možnosť zameniť si svoje vernostné body za hotovosť. Vernostné body získate svojou aktivitou v poker herni.
  • Nadštandardný počet turnajov, promoakcií a veľký počet hráčov je samozrejmosťou.
  • Všetci noví hráči DOXXbet za splnenia podmienok majú nárok na 100% bonus k prvému vkladu až do výšky 1000 EUR.

Ak Vám tieto informácie stačili, tak môžete nahliadnuť do poker herne DOXXbet.

     
 
Logá partnerov