Stávkovanie tipovanie stávkovanie doxxbet
DOXXBet Stávkovanie Doxxbet Doxxbet kasíno Doxxbet poker Hlava a lopta
Víťazstvo na dosah
Štvorec Hraj v DOXXBET prsia
 

DOXXBet

Online stávková kancelária DOXXBet je súčasťou silnej skupiny DOXX, ktorá vstúpila na trh v roku 1994. Spoločnosť DOXXbet má dlhodobé skúsenosti v odvetví stávkovania, tipovania a online hier, ku ktorým patrí výborné kasíno a pokrový portál, ktorý má stále viac verných hráčov.

Na začiatku spoločnosť DOXXbet fungovala ako reťazec kamenných pobočiek po celom Slovensku, neskôr však prešla k najmodernejšej forme stávkovania - online tipovaniu (tipovanie cez internet). Slovenská stávková kancelária DOXXbet získala licenciu na prevádzkovanie stávkovania, hrania online hier, kasína a pokru medzinárodne a úspešne vstúpila na európsky trh. Hlavným úmyslom spoločnosti bolo sústrediť sa najmä na región strednej a východnej Európy, čo sa jej aj podarilo.

Hlavné výhody spoločnosti DOXXbet:

  • Slovenská a česká verzia internetových stránok. V menu si môžete vybrať s nasledujúcich jazykov - slovenčina, čeština, nemčina, angličtina, maďarčina...
  • Vkladať na svoj hráčsky účet môžete bežným bankovým prevodom zo slovenskej banky (minimálny vklad je 10 EUR), najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom je použitie kreditnej - debetnej karty (min. 10 EUR), skúsenejší môžu využiť internetové peňaženky Moneybookers, Neteller (min. 10 EUR)
  • Vyberať peniaze zo svojho hráčskeho účtu môžete samozrejme bankovým prevodom (min. 10 EUR), alebo pomocou internetových peňaženiek Moneybookers a Neteller (min. 10 EUR). Vklady a výbery sú úplne bezpečné.
  • Momentálne spoločnosť DOXXbet ponúka 100% bonus z prvého vkladu až do výšky 30 EUR na športové tipovanie, ďalej môžete vyhrať 500 EUR. V kasíne Vám DOXXbet ponúka vstupný bonus 10 EUR a v poker herni 100% bonus až do 1000 EUR.

V prípade, že Vám tieto základné informácie stačili, tak môžete nahliadnuť do DOXXbet.

     
 
Logá partnerov